4th collection: Aristocrat holidays

Littleberry new collection "Aristocrat holidays" is inspired by early 70-ties fashion with brave color combinations like pink-blue-yellow, it also reflects the living at sea - striped designs in navy blue and white - and enjoying slow living at the beach and having naps, hot bath in the hotel - a dream every new mom would want to live if just for a few days.

The collection mood travels from the beautiful and breathtaking French Riviera (or Côte d'Azur) and product names are given, inspiring from the region and events of 70's fashion.

 

 

Littleberry jaunā kolekcija "Aristokrātu brīvdienas" iedvesmu guvusi no agrās 70.-to gadu modes ar tādām drosmīgām krāsu kombinācijām kā rozā-zils-dzeltens, tāpat tā atspoguļo dzīvi pie jūras - svītrainie dizaini tumši zilajā un baltajā krāsā, kā arī lēnas dzīves izbaudīšanu pludmalē, kad nekur nav jāskrien un ir laiks pusdienlaikam un karstai vannai viesnīcas numuriņā - sapni, ko katra jaunā māmiņa kaut uz dienu vēlētos izbaudīt.

Kolekcijas gaisotne un noskaņojums atceļojis no skaistās un elpu aizraujošās franču Rivjēras jeb Côte d'Azur, un produktu nosaukumi doti, iedvesmojoties no šī reģiona, kā arī 70.-to gadu modes aktualitātēm.

 

  

    

  

Share on Facebook